• Najbardziej wyjątkowy kamping na Mazurach

  Jak każdy lubimy dobrze wypocząć i świetnie się bawić. To właśnie gwarantujemy naszym klientom w niewygórowanej cenie. Podobno nigdzie nie nawiązuje się lepszych przyjaźni niż na Mazurach. My już wiemy, że to prawda. Chodzą też plotki, że Zwierzynieski Róg to czarna dziura, gdzie zagina się czasoprzestrzeń a wakacje się przedłużają.
 • Tanie cumowanie

  W cenie cumowania sanitariaty, wywóz śmieci, zadbane miejsca ogniskowe, pełnowymiarowe boisko do siatkówki plażowej i wiele innych udogodnień. Jesteśmy jednym z nielicznych miejsc, gdzie cumuje się bez rozczarowania.
 • Lato to przedewszystkim zabawa

  Dla każdego coś fajnego. Do dyspozycji naszych gości jest pełnowymiarowe boisko do siatkówki plażowej, zjeżdżalnia wodna dla najmłodszych, zadbane miejsca ogniskowe, bar z zimnym, regionalnym piwkiem, stoliki z parasolkami a za niewielką opłatą atrakcje dla dzieci, kajaki i rower wodny.
 • 1
 • 2
 • 3

Regulamin pola

REGULAMIN POLA NAMIOTOWEGO ''ZWIERZYNIECKI RÓG'' 2011
Osoby przebywające na terenie pola namiotowego „Zwierzyniecki Róg” zobowiązani są dokonać formalności meldunkowych oraz uregulować należności za cały okres pobytu u pracownika pola namiotowego. Otrzymany dowód wpłaty należy zachować do dnia wyjazdu.
§1
Miejsce rozłożenia namiotów, przyczep kempingowych oraz jachtów wskazuje pracownik pola namiotowego
§2
Pole namiotowe jest miejscem wypoczynku. Odpoczywający dbają o spokój własny i innych wczasowiczów
§3
Cisza nocna na terenie pola namiotowego obowiązuje w godz. 23.00-7.00, przy barze cisza nocna nie obowiązuje
§4
Palenie ognisk jest możliwe tylko w wyznaczonym miejscu. Drewno na ognisko dostępne w barze, z lasu istnieje możliwość przyniesienia wyłącznie chrustu (suche połamane przez wiatr patyki)
§5
Właściciele zwierząt przebywających na terenie pola namiotowego są zobowiązani do zapewnienia bezpieczeństwa i czystości oraz posiadania aktualnego szczepienia psa przeciwko wściekliźnie . Psy powinny być prowadzone na smyczy i w razie potrzeby w kagańcu
§6
Każdy, kto przebywa na terenie pola namiotowego zobowiązany jest do przestrzegania przepisów prawa, sanitarno epidemiologicznych i p. poż.
§7
Za rzeczy zgubione lub skradzione wczasowiczom i innym osobom na terenie pola namiotowego kierownictwo nie ponosi odpowiedzialności
§8
Doba pobytowa na terenie pola namiotowego trwa od godziny przyjazdu na pole
§9
Kąpiel w jeziorze tylko na własną odpowiedzialność, plaża znajdująca na terenie pola namiotowego jest niestrzeżona
§10
Parking jest płatny, niestrzeżony
§11
Śmieci należy wyrzucać do śmietników. Kategoryczny zakaz wyrzucania śmieci do wody, dotyczy to w szczególności opakowań szklanych
§12
Zakaz wyrzucania niedopałków na terenie pola namiotowego i lasu
§13
Zakaz palenia papierosów w sanitariatach
§14
Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody zdrowotne wyrządzone na terenie pola, biwakowiczu- dbaj o swoje zdrowie
§15
Dzieci powinny bawić się pod opieką rodziców, szczególnie nad wodą i w okolicy drogi
§16
Osoby rażąco naruszające wskazania niniejszego regulaminu oraz osoby nietrzeźwe kierownik ma prawo usunąć z terenu pola namiotowego bez zwrotu opłaty za niewykorzystany pobyt

Biwakowiczu!
Dbaj o czystość na terenie pola namiotowego, oraz sanitariatów- zostaw to miejsce w stanie nie gorszym od tego który zastałeś!!!